Ice Cream Sandwich - 5 powodów, dla których warto zainstalować nowego Androida

Modele z Androidem to już obecnie połowa sprzedających się telefonów. Najnowszy Android 4.0 czyli Ice Cream Sandwich ma trafić do smarfonów w 2012 roku. Dlaczego warto go sobie zainstalować?

Ice Cream Sandwich

Oto top 5 najważniejszych zalet nowego systemu Android Ice Cream Sandwich:

1. Monitorowanie wykorzystania danych w Ice Cream Sandwich

Ice Cream Sandwich zawiera aplikację, która monitoruje zużycie danych z sieci oraz oszacowuje czas, kiedy przekroczymy nasz internetowy limit pobranych danych.

2. Aparat fotograficzny w Ice Cream Sandwich

Ice Cream Sandwich pozwala włączyć aparat bez odblokowywania ekranu. Wprowadza też szybszy spust migawki i likwiduje opóźnienie, dzięki czemu będziemy mogli szybko zrobić kilka zdjęć.

3. Synchronizacja zakładek w Ice Cream Sandwich

Synchronizacja zakładek w przeglądarce Chrome pomiędzy komputerem a smartfonem pozwoli na dostęp do wszystkich twoich zakładek, niezależnie od tego, gdzie jesteś.

4. Klawiatura w Ice Cream Sandwich

Ice Cream Sandwich wprowadza dużo ulepszeń w obsłudze wirtualnej klawiatury (lepsza autokorekta oraz celniejsze odczytywanie naszych kliknięć).

5. Konwersja mowy na tekst w Ice Cream Sandwich

Konwersja mowy na tekst została znacznie ulepszona. W Ice Cream Sandwich nie musimy czekać na translację - tłumaczenie odbywa się na żywo, podczas gdy jeszcze mówimy.

Ja na Android Ice Cream Sandwich czekam z niecierpliwością - a Wy?

Co według Was powinno znaleźć się w nowym Androidzie?


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: