Icertitude - gra na poniedziałek

Icertitude posiada wszystko, co dobra platformówka mieć powinna: wciągającą fabułę, liczne przeszkody stanowiące wyzwanie nawet dla najbardziej doświadczonych graczy, stosunkowo proste sterowanie i dobrą grafikę. Dzisiejsza gra dnia przeniesie nas do krainy cieni, z której będziemy musieli znaleźć wyjście, nawet za niezwykle wysoką cenę.

Zapraszamy także do pobrania innych gier dnia:

Tube Dude Man

Runner Gunner

The Cube

Zobacz wszystkie gry dnia!

Icertitude to pełna wersja ciekawej platformówki z interesującą fabułą. Mamy bowiem okazję poznać losy genialnego profesora fizyki, który zajmuje się badaniami nad... cieniami. W trakcie jednego z jego eksperymentów coś jednak idzie nie tak i nasz biedny naukowiec zostaje przeniesiony do krainy cienia. Oczywiście naszym zadaniem jest pomóc głównemu bohaterowi. Przemierzamy więc kolejne poziomy, omijamy pułapki i korzystamy z wielu wynalazków genialnego profesora.

Icertitude bardzo dobrze prezentuje się pod względem graficznym. Wszystkie elementy otoczenia wykonane zostały z dużą precyzją, dzięki czemu produkcja ta świetnie prezentuje się nawet w wysokich rozdzielczościach. Plusem Icertitude jest także klimatyczna oprawa dźwiękowa, małe rozmiary oraz fakt, iż tytułu tego nie trzeba instalować na dysku.

Zapraszamy do pobrania Icertitude