Icon7 S300 - notebookowa myszka dla graczy

Na polskim rynku pojawiła się nowa laserowa myszka komputerowa firmy Icon7 - model o oznaczeniu S300. Bezprzewodowe urządzenie przeznaczone jest dla użytkowników komputerów przenośnych - w informacji prasowej czytamy, iż "nadaje się zarówno do pracy biurowej, jak i do gier wymagających wysokiej czułości".

Myszka Icon7 S300 została skonstruowana głównie z myślą o użytkownikach komputerów przenośnych. Urządzenie wykorzystuje technologię bezprzewodową (podłączany do portu USB odbiornik, gdy nie jest używany, można schować w specjalnym gnieździe znajdującym się pod spodem myszki) i laserowy sensor LaserStream. Wyposażone zostało ponadto w technologię EnergyMAX (wydłuża czas pracy na jednej baterii AA do 5 miesięcy; wbudowana dioda powiadamia użytkownika o konieczności jej wymiany), pięć programowalnych przycisków (pozwalają np. na zmianę aktywnej aplikacji lub włączenie trójwymiarowego widoku okien (Vista Flip 3D)) oraz profilowane, antypoślizgowe uchwyty.

Icon7 S300 - notebookowa myszka dla graczy

Icon7 S300

Parametry "gryzonia":

Ilość przycisków: 5 (programowalnych przez program iConfig)

Czułość myszy: 800, 1200 i 1600

Technologia czujnika: Czujnik laserowy z technologią LaserStream

Odbiornik bezprzewodowy: Odbiornik 27 MHz podłączany do portu USB

Dodatkowe funkcje: Wyświetlacz pokazujący wybraną czułość, Dioda wskazująca niski stan baterii, Przechylne rolka umożliwiająca przewijanie w pionie i w poziomie

Wymiary [mm]: 98 x 185 x 33

Zasilanie: 1 bateria AA (wystarcza na 5 miesięcy pracy)

Kompatybilność: Windows Vista, XP, 2000

Dołączone oprogramowanie: iConfig

Urządzenie zostało objęte 36-miesięczną gwarancją i wycenione na 79 złotych brutto (cena promocyjna).