Idealny obraz

Samsung SyncMaster 900IFT to monitor 19-calowy z bardzo płaskim ekranem. Przekątna widzialnego obszaru ekranu wynosi 18 cali (45,7 cm), rozmiar plamki 0,24 mm. Monitor może pracować w rozdzielczości do 1600 x 1200 pikseli z częstotliwością odświeżania 76 Hz. Płaska powierzchnia ekranu, przeciwodblaskowe i antystatyczne właściwości powiększają komfort pracy.

Samsung SyncMaster 900IFT to monitor 19-calowy z bardzo płaskim ekranem. Przekątna widzialnego obszaru ekranu wynosi 18 cali (45,7 cm), rozmiar plamki 0,24 mm. Monitor może pracować w rozdzielczości do 1600 x 1200 pikseli z częstotliwością odświeżania 76 Hz. Płaska powierzchnia ekranu, przeciwodblaskowe i antystatyczne właściwości powiększają komfort pracy (mniejsze zmęczenie wzroku).

Idealny obraz
SyncMaster 900IFT jest zgodny ze standardem Plug and Play, co oznacza, że instalacja monitora jest szybka i bezproblemowa. Parametry pracy monitora możemy zmieniać, korzystając z wysuwanej szufladki z przyciskami, umieszczonej poniżej ekranu. Mamy do dyspozycji nie tylko typowe opcje, takie jak regulacja rozmiarów i położenia obrazu na ekranie, redukcja efektu mory i zniekształceń obrazu, ale także kalibrację kolorów (wraz z dodatkowym programem i specjalną nalepką na ekran), co może mieć duże znaczenie zwłaszcza dla osób zawodowo zajmujących się grafiką i komputerowym składem. Monitor można podłączyć nie tylko do pecetów, ale także do Macintoshy – do urządzenia dołączona jest odpowiednia przejściówka.

Obraz generowany przez monitor Samsung SyncMaster 900IFT jest wysokiej jakości, zwłaszcza podczas pracy z aplikacjami tekstowymi. W rogach ekranu można zauważyć tylko niewielkie zniekształcenia, ale wszystkie szczegóły są dobrze widoczne. Również grafika prezentuje się dobrze, można mieć tylko pewne zastrzeżenia co do małej wyrazistości kolorów w przypadku szczególnie wymagających rysunków i zdjęć.