Idziesz na wojnę? Zabezpiecz odtwarzacz audio!

W ofercie amerykańskiej firmy YoTank pojawiły się nowe obudowy, umożliwiające zabezpieczenie przenośnego odtwarzacza audio przed urazami mechanicznymi. Zdaniem przedstawicieli YoTank, umieszczenie odtwarzacza w osłonach z serii iTank i ZenTank sprawia, iż staje się on praktycznie niezniszczalny.

Idziesz na wojnę? Zabezpiecz odtwarzacz audio!

iPod mini w obudowie iTank

Większość producentów wszelkich "wstrząsoodpornych" urządzeń elektronicznych wyposaża je zwykle w obudowy z gumy lub odpowiednio twardego plastiku. Panowie z YoTank poszli dalej - zaprezentowali właśnie serię obudów dla odtwarzaczy iPod firmy Apple i Zen Vision:M Creative'a, które wykonane są z... metalu. Odtwarzacze chronione są przed uszkodzeniem przez kilkumilimetrową warstwę polerowanego aluminium, zaś ich wyświetlacze - przez równie grubą warstwę poliwęglanowego tworzywa o nazwie Lexan (250 razy bardziej odpornego na uszkodzenia niż szkło).

W ofercie YoTank dostępne są cztery wersje obudowy, przygotowane z myślą o odtwarzaczach iPod nano, video oraz mini, a także Creative Zen Vision:M. Ich ceny zawierają się w przedziale 34 - 37 USD.

Więcej informacji znaleźć można na stronie producenta.