If I Die - twoje ostatnie słowo na Facebooku

Zastanawialiście się, co zostanie na Facebooku po Waszej śmierci? Czy profil na zawsze pozostanie niedokończony, urwany? To wbrew pozorom dość istotny problem, ale właśnie pojawiło się rozwiązanie o bardzo wymownej nazwie If I Die...

If I Die

If I Die - twój ostatni wpis na Facebooku

If I Die (jeżeli umrę, kiedy umrę) - to nowa aplikacja na Facebooka, która pozwala użytkownikom wcześniej ustalić treść swojego ostatniego statusu, jaki pojawi się na profilu Facebooka po naszej śmierci. Pozwala też wysłać ustalone przez nas wcześniej wiadomości do naszej rodziny i przyjaciół, które zostaną wysłane, gdy odejdziemy z tego świata. To doskonałe narzędzie dla tych, którzy w serwisie Facebook chcą jednak zostawić swoje ostatnie słowo.

If I Die - testament na Facebooku?

- If I Die to pierwsza aplikacja na Facebooka, pozwalająca zapisać ostatnią wiadomość tekstową lub wideo, która zostanie opublikowana dopiero po twojej śmierci. To może być historia naszego życia w pigułce lub jakiś sekret, który trzymaliśmy w tajemnicy całe życie, a nawet testament - tak opisuje możliwości swojej aplikacji firma, która stworzyła If I Die.

Zobacz również:

  • Facebook prezentuje następcę Oculus Quest - Metaverse na wyciągnięcie ręki

Jak aplikacja na Facebooku stwierdzi, że umarliśmy?

Jak aplikacja stwierdzi, że już umarliśmy? Musimy wcześniej wybrać zaufanych znajomych z Facebooka, którzy potwierdzą potem naszą śmierć. Kiedy trzech z wybranych przez nas zaufanych przyjaciół uzna naszą śmierć, nagranie lub zapisana wcześniej przez nas wiadomość zostanie opublikowana na naszym Facebooku.

Memento mori - jakie będzie Wasze ostatnie słowo na Facebooku?

Mało jest tak przydatnych aplikacji jak If I Die. Kiedyś przez chwilę zastanawiałem się, co stanie się po mojej śmierci na Facebooku. Jakimi słowami zakończony zostanie mój profil? Jaka będzie ostatnia wiadomość dla moich bliskich? Teraz dzięki aplikacji If i Die możemy mieć pewność, że nasze ostatnie słowa na pewno dotrą do naszych najbliższych. Memento Mori, memento mori...

A czy Wy zapiszecie swoje ostatnie słowo na Facebooku?