Ignition Entertainment rośnie w siłę

W jednym ze swoich ostatnich oświadczeń władze Ignition Entertainment przyznały, że zamierzają otworzyć dwa nowe studia. Jedno znajdować się będzie w Japonii, drugie w Stanach Zjednoczonych.

Ignition Entertainment jest firmą do tej pory znaną przede wszystkim z publikacji tytułów na konsolę Nintendo DS. oraz Sony PSP. Teraz jednak producent zamierza poszerzyć krąg swojej działalności. Temu właśnie moją służyć dwa nowe studia: na Florydzie oraz w Tokio.

Ignition Entertainment rośnie w siłę

Jedna z poprzednich gier wydanych przez Ignition Etertainment

Jak zapowiada przedstawiciel firmy, Vijay Chadha, ten okres jest bardzo ważny dla Ignition Entertainment. Spółka notuje wyraźny wzrost zysków i kolejne inwestycje wydają się być teraz strzałem w dziesiątkę. Prezes firmy stwierdził, że nowe studia pomogą przyspieszyć prace nad grami nowej generacji. Nie sprecyzował jednak niestety co dokładnie ma na myśli.

Plany przedsiębiorstwa są bardzo poważne. W niedługim czasie władze Ignition Entertainment chcą uczynić ze swojej firmy liczącego się na rynku, producenta gier komputerowych. Co z tego wyjdzie, jeszcze nie wiadomo. Narazie prognozy są bardzo dobre i miejmy nadzieję, że tak zostanie. Wzmocnienie konkurencji może okazać się dla graczy jedynie dobrą zapowiedzią na przyszłość.