Iiyama zaprasza na wyjątkowe promocje

Iiyama również przygotowała promocję z okazji Black Friday. Biorą w niej udział autoryzowani partnerzy producenta, w tym Komputronik, MediaExpert, x-kom czy Morele.

Promocja na monitory Iiyama ruszy 29 listopada - czyli zacznie się dokładnie w Czarny Piątek - i potrwa do 2 grudnia b.r. Dzięki temu można kupić taniej aż 35 różnych modeli monitorów, a także zyskać za darmo grę Star Wars Jedi: Upadły Zakon. Jak to działa? Monitory można kupować na stronach sklepów partnerów Iiyama - jednak aby skorzystać z promocji, należy wpisać przy składaniu zamówienia kod rabatowy. Dokładne informacje na jego temat znajdują na każdej witrynie sklepu współpracującego z producentem. W przypadku gry należy zakupić objęty promocją model G-Master i podczas składania zamówienia użyć kodu starwars. Po złożeniu otrzyma się kod gry oraz monitor w cenie tańszej o 199 złotych.

Oprócz sklepów partnerów można również dokonać zakupu promocyjnego na oficjalnej stronie sprzedażowej Iiyama. Maksymalne obniżki cen w promocji wynoszą do 250 złotych. Na witrynie tej znaleźć można spis wszystkich 35 modeli, objętych akcją promocyjną.

Zobacz również:

  • Recenzja: Możesz przestać szukać monitora - IIYAMA G-MASTER GB3467WQSU to optymalny wybór
  • Najlepsze oferty promocyjne na Xiaomi 12! Tak tanio jeszcze nie było