Illidan Stormrage zabity przez Nihilum. Black Temple podbita

Gildia Nihilum w iście diabelskim tempie dotarła do ostatniego przeciwnika najnowszej lokacji Black Temple z World of Warcraft. Drużyna po arcytrudnej batalii pokonała bossa i zdobyła kilka potężnych przedmiotów...

Świątynia Black Temple została wprowadzona do World of Wacraft w jednej z najnowszych łatek. Lokacja przeznaczona dla 25-osobowych drużyn (70 poziom doświadczenia) miała być dla graczy wyzwaniem, którego długo nie pokonają. Okazało się jednak, że nie taki diabeł straszny jak go malują.

Znana z bicia rekordów w grach gildia Nihilum dotarła do ostatniego bossa w tydzień. Więcej, drużynie udało się go pokonać i zdobyć kilka "kolorowych" przedmiotów.

Wydarzenie, na łamach serwisu SK-Gaming, skomentował gracz znany jako Nessaj:

"The Burning Crusade oferuje głównie raidy 25 osobowe. Dzięki temu można stworzyć drużynę samych ekspertów, najbardziej uzdolnionych graczy. Poprzednio, gdy odbywały się raidy 40 osobowe, ataki były nieskładne i często kończyły się śmiercią wszystkich uczestników. Teraz jest łatwiej."

To jedna strona medalu. Druga, mniej oficjalna, ogniskuje się wokół pojęć takich jak "L2Play", "no-life" czy wreszcie "sponsoring" i "kupowanie złota". Jak jest w istocie? Okaże się po kolejnych udanych akcjach w Black Temple... O ile będą.