Illusion Softworks prezentuje nową zapowiedź gry Mafia 2

Polska premiera następcy wielkiego hitu, jakim niewątpliwie była pierwsza część Mafii, będzie mieć miejsce 27 sierpnia. Twórcy tego tytułu postanowili jednak uprzyjemnić fanom czas oczekiwania i zaprezentowali nową filmową zapowiedź swojej produkcji.

Illusion Softworks prezentuje nową zapowiedź gry Mafia 2
Mafia II to kontynuacja wielkiego hitu jaki powstał w studiach Illusion Softworks. Akcja tego tytułu toczy się w Empire Bay w latach 40. Wojna spowodowała słabą koniunkturę, a wielu powracającym z frontu żołnierzom ciężko jest odnaleźć się w nowym świecie. Taki właśnie los dotyka głównego bohatera - Vito Scalettiego - i to naszym zadaniem będzie pomóc mu zaistnieć w brutalnym świecie podziemia. Nie będzie to proste, bowiem metropolia jest miastem imigrantów: Irlandczycy, Chińczycy, Włosi i inne największe grupy tworzą własne osiedla i wprowadzają bezwzględne reguły życia, które nie zawsze są zgodne ze stanowym prawem.

Mafia II Kick in the Head Trailer ukazuje nam kilka z scen z codziennego życia w Empire Bay: dużo strzelania, sporo trupów, porachunki mafijne - po prostu wszystko to, na co czekają fani gry Mafia.

Zapraszamy do pobrania trailera gry Mafia II.