Imperial Glory - ruszyła oficjalna strona

W Sieci pojawiła się właśnie oficjalna, polska witryna "Imperial Glory" - ciekawie zapowiadającej się gry strategicznej osadzonej w realiach XIX-wiecznej Europy.

Screenshot  z gry Imperial Glory

Screenshot z gry Imperial Glory

"Imperial Glory" to zaawansowana gra strategiczna, przygotowywana przez specjalistów ze studia Pyro, odpowiedzialnych między innymi za stworzenie bestsellerowej serii "Commandos". W ich nowej produkcji będziemy kierować, zarówno pod względem ekonomicznym, jak i strategicznym jedną z pięciu potęg XIX-wiecznej Europy.

Screenshot  z gry Imperial Glory

Screenshot z gry Imperial Glory

Stając na czele armii Wielkiej Brytanii, Francji, Rosji, Prus lub Austro-Węgier będziemy toczyć walki zarówno na morzu jak i lądzie. Podczas rozgrywki będziemy zarządzać surowcami i decydować o kierunkach, w jakich ma się rozwijać technologia w naszym mocarstwie. Walcząc o panowanie w Europie będziemy mogli także stosować rozmaite zabiegi dyplomatyczne.

Oficjalna witryna gry została stworzona w technologii flash, a w jej zasobach znaleźć można m.in. ciekawostki dotyczące gry, zrzuty ekranowe i opisy wstępujących w niej jednostek.

Oficjalna, polska strona gry Imperial Glory


Zobacz również