Impreza z ponętnymi elfkami i siłami ciemności - nadchodzi Mark of Chaos

Warhammer: Mark of Chaos coraz bliżej. Oficjalna premiera gry przewidziana została na 12 grudnia bieżącego roku (została przyspieszona!). Już dziś jednak możecie poczuć przedsmak tego, co zaoferuje wam najnowsza strategia oparta na licencji Games Workshop...

Impreza z ponętnymi elfkami i siłami ciemności - nadchodzi Mark of Chaos
Firma Cenega Poland odpowiedzialna za dystrybucję i promocję tytułu postanowiła zorganizować specjalną premierę w warszawskim sklepie EMPiK Megastore Junior.

Każdy, kto jest zainteresowany tytułem lub po prostu chce na chwilę przenieść się w fantastyczny świat Warhammera powinien udać się dziś wieczorem do wymienionego salonu EMPiK.

Czekają na was rycerze, hostessy, liczne efekty specjalne, oraz pierwszy w Polsce oficjalny turniej w tę grę. Nagrodą główną jest miecz.

Co więcej, na imprezie znajdzie się makieta prezentująca starcie sił Imperium i Chaosu. Przekonacie się jak wygląda zabawa w Warhammer Fantasy Battle - grę planszową, na której oparty jest Mark of Chaos.

Warto przyjść, oprócz wymienionych powyżej atrakcji, na przybyłych czekają liczne konkursy z nagrodami (koszulki, miecze, sprzęt Creative, książki, systemy RPG, karty...).

Impreza rozpocznie się o godzinie 20:00 i zakończy o północy.

Więcej informacji o grze w naszych zasobach.