Incydent na lotnisku w Hong Kongu hitem oglądalności wśród internautów

Trzyminutowy film, na którym kobieta krzyczy i tarza się po podłodze lotniska w Hong Kongu, bije rekordy oglądalności w serwisie YouTube. Od minionej niedzieli klip obejrzało już 40 tysięcy osób.

Krótki incydent na lotnisku w Hong Kongu został nagrany telefonem komórkowym. Film rozpoczyna się od histerycznego skowytu kobiety, która nie zdążyła na swój samolot. W trakcie trzyminutowego nagrania przez cały czas tarza się po podłodze, krzyczy na pasażerów i personel linii lotniczych. Nie reaguje nawet na strażnika, który próbuje jej pomóc.

"Drzwi pasażera zostały zamknięte, a załoga była już przygotowana do odlotu" - powiedziała rzeczniczka Cathay Pacific Airways.

Materiał filmowy, zatytułowany "A woman missed her flight at the boarding gate HKIA", przez ostatnie trzy dni obejrzało już 40 tysięcy internautów. Jeszcze nie ustalono kto jest autorem nagrania i kto zamieścił je w serwisie YouTube.

Rzeczniczka Cathay Pacific Airways przypomina, że pasażerowie linii lotniczych powinni być przy bramce odlotów nie później niż 20 minut przed planowaną godziną podróży.