Indeks online

W internetowym konkursie Politechniki Warszawskiej można wygrać indeksy uprawniające do studiowania na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych.

Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej pod patronatem Programu Interkl@sa zorganizował Powszechny Internetowy Konkurs dla Uczniów Szkół Średnich - Matematyka. Jest to eksperymentalna edycja konkursu przedmiotowego, w którym oprócz powiększenia wiedzy matematycznej uczestnicy mogą wygrać indeks uczelni. 20 zwycięzców konkursu otrzyma wolny wstęp na studia na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, a także wiele innych atrakcyjnych nagród. Dla uczestników konkursu przygotowano 15 miejsc na kierunku Matematyka i 5 miejsc na kierunku Informatyka Stosowana.

Konkurs składa się z trzech etapów. Na każdym z nich należy poprawnie rozwiązać zadania matematyczne, łącznie pięć tur po dziesięć zadań. Początkowe dwa etapy będą się rozgrywać wyłącznie w Internecie. Jedynie rozwiązania zadań wylosowanych w trzecim etapie uczestnicy konkursu będą musieli wysłać tradycyjną pocztą. Do finału wejdzie 150 osób - ostateczna lista finalistów zostanie opublikowana 8 czerwca na stronie WWW konkursu. Finał odbędzie się dnia 10 czerwca o godzinie 12.00 w gmachu głównym Politechniki Warszawskiej przy Placu Politechniki 1.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się w poradniku "Jak grać i wygrać" oraz w regulaminie na stronie: www.konkurs.mini.pw.edu.pl.


Zobacz również