Indiana Jones na czterech płytach

Firma Paramount Home Entertainment potwierdziła, że czteropłytowe wydanie DVD, zawierające wszystkie filmy o przygodach dzielnego Indiany Jonesa, trafi do sklepów 20 października. Podano już również pełna listę dodatków, które znajdą się na czwartym krążku.

Indiana Jones na czterech płytach

Indiana Jones Boxset

Wszystkie trzy filmy zostały na potrzeby tego wydania zremasterowane. Dźwięk dostępny będzie w formacie Dolby Digital 5.1.

Na dodatkowym, czwartym dysku znajdzie się zbiór dodatków, które z pewnością sprawią, że serca fanów serii zabiją szybciej. Będą to:

Indiana Jones: Making The Trilogy - materiał o realizacji wszystkich trzech filmów, zawierający mnóstwo nie publikowanych wcześniej ujęć z planów zdjęciowych, wypowiedzi twórców filmu.

The Light and Magic of Indiana Jones - materiał poświęcony tworzeniu efektów specjalnych do trzech cześci "Indiana Jonesa".

The Sound of Indiana Jones - film, w którym Ben Burtt, autor muzyki do filmów, opowie, jak powstawała ścieżka dźwiękowa do filmu i jaką rolę pełni ona w całej serii.

The Stunts Of Indiana Jones- materiał o kulisach realizacji najbardziej spektakularnych scen ze wszystkich trzech części filmu.

The Music of Indiana Jones - dzięki niemu widzowie dowiedzą się jak powstawał przewodni motyw muzyczny filmu, The Raiders March.

Oprócz wymienionych wyżej materiałow, na płycie z dodatkami znajdą się również zwiastuny kinowe wszystkich trzech części filmu oraz zwiastun gry komputerowej "Indiana Jones and The Emperor's Tomb".