Indiana Jones w końcu na DVD!

Fani najsłynniejszego z archeologów nareszcie będą mogli poczuć się ukontentowani. W listopadzie na rynek (również w R1) trafi bowiem zestaw 4 płyt DVD, zawierających zremasterowane wersje filmów z dr Jonesem oraz mnóstwo ciekawych dodatków.

Zestaw ma pojawić się na rynku 4 listopada br. Na razie nie wiadomo czy od razu trafi także do polskich sklepów. Według zapowiedzi dystrybutora, Paramount Home Entertainment, jakość dźwięku i obrazu będzie nieskazitelna – ścieżka dźwiękowa wszystkich trzech filmów przeszła gruntowną "renowację" z wykorzystaniem technologii THX i zapisana została w formacie Dolby Digital 5.1. Także obraz poddano obróbce cyfrowej, co ma zapewnić jego bardzo wysoką jakość. Filmy dostępne będą w dwóch wersjach: z obrazem w formacie 4:3 oraz 16:9.

Poza filmami w zestawie znajdzie się również płyta zawierająca obszerny zbiór dodatków – m.in.: nowe wywiady z aktorami, reżyserem i członkami ekipy. Reszta dodatków ma stanowić niespodziankę – dystrybutor odmawia na razie podania szczegółów na ten temat.

Atrakcyjna ma być także cena pakietu. W USA ma ona wynieść ok. 50 USD.

Więcej informacji:

http://www.indianajones.com


Zobacz również