Indie Royale - świąteczna paczka gier

Jeśli jesteście zainteresowani kupnem paru nietypowych gierek w przystępnej cenie, to mam cos dla Was. Strona Indie Royale organizuje od paru miesięcy tzw. Bundle zawierające cztery gry (plus ewentualne dodatki), które można zakupić na ich stronie.

Obecnie dostępna paczka zwie się "The Xmas Bundle" i zawiera cztery gry.

Dino D-Day oferuje nam wartką akcję z perspektywy pierwszej osoby osadzoną podczas II wojny światowej, jednak naszym przeciwnikiem będą nie tylko żołnierze, ale również dinozaury. Wszystko to w formie gry multiplayer.

The Blackwell Trilogy: Remastered to (jak sama nazwa wskazuje) zremasterowana wersja gry od Wadjet Eye Games, w której poza naprawdę dobrą historią odnajdziemy takie dodatki, jak nowo dodane dialogi mówione oraz komentarze twórców.

Eets to gra od Klei Entertainment (kojarzonych przede wszystkim z grą Shank), która oferuje nam ciekawe podejście do zagadek w stylu Lemmingów. Jako bonus dostajemy 200 poziomów stworzonych przez graczy.

The Oil Blue jest natomiast symulatorem handlu i wydobywania ropy naftowej. Na pierwszy rzut oka brzmi to całkiem nudno, gra jest jednak zaprojektowana tak, że potrafi nas wciągnąć na wiele godzin.

Bundle możemy zakupić na oficjalnej stronie Indie Royale. Śpieszcie się jako, że cena minimalna cały czas rośnie. A jeśli czujecie się wyjątkowo hojni, możecie zapłacić więcej, aby inni mogli kupić grę nieco taniej.