Indyjski oddział Samsunga zapowiada Galaxy M31 - aparat 64 MP oraz ogromna bateria potwierdzone

Samsung przygotowuje się do premiery niezwykle ważnego średniaka. Czym zaskoczy tani Galaxy M31.

Samsung co roku ponawia ten sam scenariusz. Po prezentacji "flagowych" dla serii Galaxy A modeli Galaxy A51 i Galaxy A71 przyszedł czas na premierę nieco tańszych modeli. W tym przypadku mowa o Samsungach Galaxy A41 oraz Galaxy A31, a także modelu M31, który sprzedawany będzie jedynie przez internet.

Indyjski oddział Samsunga zapowiada Galaxy M31 - aparat 64 MP oraz ogromna bateria potwierdzone

Źródło: sammobile.com

Indyjski oddział Samsunga rozpoczął rychłe odliczanie do premiery modelu Galaxy M31, który z perspektywy specyficznego, indyjskiego rynku jest niezwykle istotny. Galaxy M31 będzie pierwszym przedstawicielem linii Galaxy M na 2020 rok.

Zobacz również:

  • Samsung rusza ze stroną wsparcia dla Galaxy S21 FE!

Firma umieściła dwa banery na popularnych serwisach społecznościowych. Potwierdzają one, że Galaxy M31 zostanie wyposażony w aparat główny o rozdzielczości 64 MP. Podobnie, jak poprzednicy również Galaxy M31 zaoferuje ponadprzeciętnie pojemną baterię.

Obecnie jedynymi smartfonami Samsunga, które dostępne są na rynku i mają 64 MP matrycę główną są zauważalnie wyżej pozycjonowane modele Galaxy A51, Galaxy A70s oraz Galaxy A71. Czy Samsung zdecyduje się teraz zaimplementować identyczną matrycę w tańszym urządzeniu? Jeżeli Galaxy M31 otrzyma aparat o jakości porównywalnej do tego znanego z droższych modeli przy jednoczesnym zachowaniu umiarkowanej ceny startowej Koreańczycy mogą liczyć na dobrą sprzedaż nowego modelu.

Indyjski oddział Samsunga zapowiada Galaxy M31 - aparat 64 MP oraz ogromna bateria potwierdzone

Źródło: sammobile.com

W kwestii baterii nie przedstawiono szczegółów. Samsung reklamuje urządzenie sloganem #MegaMonster. Przypominamy, że poprzednie modele z serii oferowały akumulatory o pojemności wynoszącej nawet 6000 mAh (Galaxy M30s). Możliwe, że podobny akumulator pojawi się w Galaxy M31, chociaż bardziej prawdopodobne jest wykorzystanie ogniwa o pojemności około 5000 mAh.

Spodziewamy się, że Galaxy M31 zaoferuje aparat główny składający się z czterech obiektywów. Za wydajność odpowiadać będzie dobrze znany nam układ Samsung Exynos 9611 wspierany przez 6 GB pamięci operacyjnej. Użytkownik otrzyma do swojej dyspozycji 64 GB wbudowanej pamięci masowej. Smartfon działać będzie pod kontrolą systemu operacyjnego Android 10 wraz z nakładką One UI 2.0 od razu po wyjęciu z pudełka.

Źródło: sammobile.com