Infamous 2 beta: stwórz własny poziom, miej wpływ na wygląd gry

Infamous 2 - jeśli jesteście zainteresowani tą grą, to pewnie ucieszy Was wiadomość że zapisy na testy najnowszej części Infamous, a w szczególności narzędzi umożliwiających tworzenie własnych poziomów, właśnie ruszają. Od dziś do 21 marca należy się zarejestrować na oficjalnej stronie tej produkcji.

Wszyscy fani Infamous, którzy chcą wziąć udział w beta testach muszą wejść na oficjalną witrynę gry i wypełnić odpowiedni formularz zgłoszeniowy (uwaga: zarejestrować się muszą wszyscy, bez względu na to czy już wcześniej wyrazili chęć uczestnictwa w testach czy też nie).

Gracze, którzy w wyznaczonym terminie zdołają się zapisać i zostaną zaakceptowani przez producenta, będą mogli rozpocząć rozgrywkę już 12 kwietnia.

To jednak nie wszystko. Jak wiadomo, Infamous 2 daje użytkownikom możliwość tworzenia własnych poziomów. Projektować je będą mogli także gracze biorący udział w beta testach. Warto także zaznaczyć, że levele uznane przez producenta za najlepsze trafią do finalnej wersji gry i będą mogły być ocenione przez znacznie szerszą publiczność.

Po więcej informacji o samej grze odsyłamy do naszej niedawnej zapowiedzi Infamous 2.

Zachęcamy także do obejrzenia trailera tej produkcji: