Infamous 2 beta: stwórz własny poziom, miej wpływ na wygląd gry

Infamous 2 - jeśli jesteście zainteresowani tą grą, to pewnie ucieszy Was wiadomość że zapisy na testy najnowszej części Infamous, a w szczególności narzędzi umożliwiających tworzenie własnych poziomów, właśnie ruszają. Od dziś do 21 marca należy się zarejestrować na oficjalnej stronie tej produkcji.

Wszyscy fani Infamous, którzy chcą wziąć udział w beta testach muszą wejść na oficjalną witrynę gry i wypełnić odpowiedni formularz zgłoszeniowy (uwaga: zarejestrować się muszą wszyscy, bez względu na to czy już wcześniej wyrazili chęć uczestnictwa w testach czy też nie).

Gracze, którzy w wyznaczonym terminie zdołają się zapisać i zostaną zaakceptowani przez producenta, będą mogli rozpocząć rozgrywkę już 12 kwietnia.

To jednak nie wszystko. Jak wiadomo, daje użytkownikom możliwość tworzenia własnych poziomów. Projektować je będą mogli także gracze biorący udział w beta testach. Warto także zaznaczyć, że levele uznane przez producenta za najlepsze trafią do finalnej wersji gry i będą mogły być ocenione przez znacznie szerszą publiczność.

Po więcej informacji o samej grze odsyłamy do naszej niedawnej zapowiedzi Infamous 2.

Zachęcamy także do obejrzenia trailera tej produkcji: