Infinity Ward nadal z prawami do Call of Duty

Ostatnie zamieszanie w Activision mogło wzbudzić w graczach pewną dozę niepokoju. Wśród licznych plotek związanych ze zmianami w firmie, pojawiła się informacja, że zmieni się producent gry Call of Duty. Najnowsze doniesienia wskazują jednak, że najprawdopodobniej wszystko pozostanie tak jak do tej pory.

W ostatnim firma Activision przechodziła głębokie zmiany. Wśród licznych pomysłów związanych z restrukturyzacją firmy pojawił się również pomysł zmiany producenta Call of Duty. Po ogromnym sukcesie "czwórki", cała seria stała się łakomym kąskiem dla niejednej firmy. Wszystko wskazuje jednak na to, że w tym względzie nic się nie zmieni.

Informacje te, zdobyte przez dziennikarzy serwisu Next-Gen, pochodzą od byłego pracownika Activision. Twierdzi on, że Infinity Ward renegocjowało ostatnio umowę z Activision dotyczącą serii gier Call of Duty. Obie spółki dogadały się bardzo szybko i dlatego nic w tej kwestii nie ulegnie zmianie.

Niestety, póki co są to informacje niepotwierdzone. Zarówno Infinity Ward jak i Activision nie zdecydowały się skomentować tych nowości.


Zobacz również