Informacje i trailer do patcha 2.4 World of Warcraft

Wielkimi krokami zbliża się nowy patch do World of Warcraft. Na oficjalnej stronie gry pojawiły się informacje o nowościach, okraszone trailerem związanym z nowo udostępnionym fragmentem świata gry.

Wszyscy gracze World of Warcraft z niecierpliwością oczekują nadchodzącego patcha. Łatka (a raczej potężna łata) oznaczona numerem 2.4 wprowadzać będzie dużo nowości do świata gry. Ma to też być ostatni wielki patch przed wprowadzeniem kolejnego dodatku, czyli Wrath of the Lich King.

Informacje i trailer do patcha 2.4 World of Warcraft

Łatka zawierać będzie między innymi nowy, potężny ekwipunek możliwy do zakupienia za tzw. Badge of Justice, oraz spore zmiany w nagrodach dostępnych za punkty honoru i areny.

Najważniejsze jest jednak wprowadzenie nowej lokacji - Sunwell Isle. Gracze znajdą na niej szereg nowych questów i przedmiotów jakie będzie można zdobyć za osiągnięcie odpowiedniej reputacji z nową frakcją.

Kluczowymi elementami lokacji będą nowy instance oraz nowy raid. Pierwszy, zwany Magister Terrace, będzie pięcioosobowym instancem o podwyższonym stopniu trudności w porównaniu do dotychczasowych. Raid dla 25 osób, Sunwell Plateau, ma być najbardziej wymagającym z dotychczasowo dostępnych. Śmiałkowie, którzy pokonają jego bossów znajdą się jednak w posiadaniu najlepszych przedmiotów dostępnych w grze (znajdzie się tam między innymi pierwszy legendarny łuk w grze oraz reszta setu tier 6)

Na stronie World of Warcraft od teraz można znaleźć także inne informacje dotyczące nowego patcha. Prócz tego umieszczono tam filmik ukazujący historię Sunwell aż do czasu kiedy wkroczą do niego gracze. Wszystkich zainteresowanych zapraszam więc na oficjalną podstroję patcha 2.4.