Innovate '05: Xerox Art Gallery

W dniach 1-3 marca 2005 r. w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbędzie się wystawa Xerox Innovate '05. To cykliczna impreza, podczas której Xerox prezentuje najnowsze technologie i produkty. W Polsce odbędzie się ona po raz drugi. W tym roku jej hasłem przewodnim jest Xerox Art Gallery. Patronem medialnym wystawy jest Computerworld.

Produkty Xerox zostaną pokazane w ramach kilku stref tematycznych obejmujących: rozwiązania dla biur, druk produkcyjny i usługi. Uczestnicy wystawy będą mogli zapoznać się z najnowszymi drukarkami laserowymi i urządzeniami wielofunkcyjnymi Xeroxa. W strefie druku produkcyjnego dominować będzie najnowszy system do tzw. druku na żądanie, którego polska premiera odbędzie się podczas wystawy Innovate '05. Xerox Art Gallery będzie także okazją do zapoznania się z urządzeniami wielkoformatowymi Xeroxa. W trakcie tej wystawy po raz pierwszy zostaną również zaprezentowane monitory LCD i płaskie skanery biurkowe.

"Oceniając ubiegłoroczne zainteresowanie wystawą Innovate przypuszczamy, że odwiedzi ją w tym roku blisko 1000 osób" - mówi Piotr Myśliwiec, dyrektor marketingu w Xerox Polska. "Jest to jedyna okazja, aby w jednym miejscu i czasie zobaczyć tak wiele technologii i rozwiązań wspierających przetwarzanie dokumentów" - dodaje.


Zobacz również