Insanely Twisted Shadow Planet z kolejnym trybem co-op

Insanely Twisted Shadow Planet, gra z gatunku action adventure ze stylem graficznym porównywalnym z Limbo, uzyska nowy tryb co-op. Jednak póki co, nie dowiemy się na jego temat zbyt wiele - DLC wciąż jest we wczesnej fazie produkcji.

Insanely Twisted Shadow Planet pierwotnie posiadał już jeden tryb co-op, zwany Lantern Run, w którym gracze (max czterech) uciekają przed cienistymi stworami. Używają latających spodków jednocześnie trzymając tytułowe latarnie oraz narzędzia, które mają pomóc w pokonywaniu bossów oraz rozwiązywaniu zagadek.

Tryb ten balansował na granicy współpracy (pokonywanie bossów, rozwiązywanie zagadek) oraz rywalizacji (każdy gracz posiada własną pulę punktów).

Twisted Shadow Planet - nowe DLC i nowe wrażenia w multi

Twisted Shadow Planet - nowe DLC i nowe wrażenia w multi

Olson zdradza że nowym DLC do Insanely Twisted Shadow Planet multiplayer skoncentruje się bardziej na aspekcie kooperacji, powracając do gameplay'u przypominającego kampanie single player.

Jak sprawdzi się nowy dodatek? Dowiemy się prawdopodobnie niebawem, na razie wypatrując konkretnej daty wydania. Zapraszam po więcej informacji o Insanely Twisted Shadow Planet, zobaczcie też zwiastun tej produkcji.