Instagram 3.4.4 dla Androida gotowy do pobrania

Instagram wydał właśnie aktualizację dla swojej aplikacji na Androida, która powinna szczególnie zainteresować użytkowników dysponujących urządzeniem pracującym pod kontrolą systemu Honeycomb.

Instagram to jedna z najpopularniejszych społecznościowych aplikacji. Obecnie korzysta z niej (biorąc pod uwagę różne platformy) ponad 100 milionów mobilnych użytkowników, którzy chętnie sięgają po jej możliwości w zakresie modyfikacji (za pomocą wielu różnych filtrów) wykonanych przez siebie zdjęć oraz dzielenia się nimi w Sieci.

Wydana właśnie niewielka aktualizacja aplikacji na Androida (o numerze 3.4.4) powinna zainteresować przede wszystkim właścicieli starszych "androidowych" gadżetów, w szczególności tych, które pracują pod kontrolą systemu Honeycomb. To właśnie oni mogą liczyć bowiem na wyeliminowanie poważnych błędów, a tym samym znacznie przyjemniejsze korzystanie z aplikacji.

Nowa aplikacja Instagram obsługuje wersje Androida od numeru 2.2 i oczywiście dostępna jest za darmo. Można ją już pobrać ze sklepu Google Play.