Instagram pozwala teraz każdemu na dzielenie się linkami w Stories

Dotychczas niedostępna dla większości funkcja w Instagram Stories została udostępniona dla każdego użytkownika.

Źródło: Instagram

Instagram ogłosił, że rozszerza funkcję dzielenia się linkami w Stories na wszystkich swoich użytkowników. Firma zaczęła testować tę funkcję w czerwcu i zastąpiła nią linki typu swipe-up pod koniec sierpnia. Ponieważ ten ostatni był dostępny tylko dla kont, które są zweryfikowane lub mają więcej niż 10.000 obserwujących, nowa funkcja pozwoli większej liczbie użytkowników na dzielenie się linkami, niezależnie od statusu i wielkości ich konta.

Dodatkowo, naklejki Link pozwolą obserwującym odpowiadać na nie, w przeciwieństwie do wcześniejszych, które na tego typu interakcję nie pozwalały.

Zobacz również:

  • Jak trafić do proponowanych na Instagramie?
  • Zhakowane posiedzenie rządu wyświetlało porno z Final Fantasy VII
  • Instagram testuje funkcję płatnych subskrypcji twórców!
Źródło: Instagram

Źródło: Instagram

Instagram podaje, że pracuje nad większą ilością sposobów, aby móc jeszcze bardziej umożliwić dostosowanie naklejek. Ponadto, należy pamiętać, że w przeciwieństwie do funkcji swipe-up, nowe naklejki wymagają kliknięcia w nie, aby przejść do umieszczonej w nich strony.

Firma wspomniała również:

Nowe konta i konta, które wielokrotnie otrzymywały upomnienia ze względu na mowę nienawiści, dezinformację lub inne treści, które naruszają Wytyczne Wspólnoty, nie będą miały dostępu do naklejki Link.