Inteligentne TV i zegarki to banał. Co powiecie na inteligentne buty z układem Intela?

Firma Xiaomi zaprezentowała "inteligentne" buty dla aktywnych osób korzystające z danych zbieranych przez układ Intela.

Xiaomi prezentuje Inteligentne buty

Na rynku dostępnych jest coraz więcej gadżetów określanych jako "inteligentne". Jedną z wielu firm dostarczających takie rozwiązania (np. opaski) jest Xiaomi, która postanowiła zaskoczyć rynek prezentując...inteligentne buty.

Xiaomi i Intel

Buty noszą długą nazwę "90 Minutes Ultra Smart Sportswear". Zbudowane zostały w oparciu o układ Intel Curie i przeznaczone są dla aktywnych użytkowników. Ich zadaniem jest śledzenie swojego właściciela i zapewnienie mu dostępu do informacji na temat przebytej drogi, prędkości i spalonych kalorii. Buty są w stanie monitorować nie tylko bieg i chód. Radzą sobie nawet z wspinaczką. Zastosowana bateria wystarcza na 60 dni.

Buty jako buty

Jeżeli chodzi o same buty posiadają one poduszki powietrzne, antypoślizgowe podeszwy oraz antybakteryjne wkładki. Dostępne kolory: błękitny i czarny dla mężczyzn oraz czarny i różowy dla kobiet. Dostępna będzie także specjalna niebieska wersja świecąca w ciemności.

Atrakcyjna cena

Buty cechuje atrakcyjna cena ustalona na poziomie ok. 40 euro. Niestety póki co dostępne będą jedynie na rynku chińskim (od kwietnia).

Najlepsze gotowe zestawy komputerowe kwiecień 2017

Do 1000zł: sprawdź gotowy zestaw w morele.net

Do 2000zł: sprawdź gotowy zestaw w morele.net

Do 3000zł: sprawdź gotowy zestaw w morele.net

Do 4000zł: sprawdź gotowy zestaw w morele.net

Więcej gotowych zestawów znajdziesz w artukule: Ranking komputerów stacjonarnych – kwiecień 2017