Inteligentne sterowanie domem w nowej odsłonie

Firma APA pochwaliła się nową wersją systemu Vision BMS. Został on podzielony na dwa produkty - Family oraz Corporation. Od teraz ten zaawansowany system sterowania budynkiem posiada także moduł trójwymiarowej mapy mieszkania lub innego obsługiwanego obiektu.

Vision BMS to całkowicie polski produkt stworzony przez firmę APA (Automation Plus Automotive). Usługa pozwala na inteligentne i kompleksowego zarządzanie obiektem np. domem mieszkalnym lub biurem.

Niedawno udostępniona, nowa wersja Vision BMS posiada kilka nowości. Jedną z ciekawszych jest atrakcyjny sposób wizualizacji zarządzanego budynku. Można go wyświetlić zarówno jako zwykłą, płaską mapę, jak i w formie trójwymiarowego modelu. Na model ten można natomiast nanieść ikony do szybkiej obsługi podpiętych w systemie elementów.

Od teraz Vision BMS został podzielony na dwa osobne produkty. Pierwszy - Vision Family - jest przeznaczony dla użytkowników domowych. System ten może nie tylko zwiększyć bezpieczeństwo domowników, ale także zmniejszyć koszty związane z eksploatacją energii elektrycznej i ogrzewania.

Vision Corporation to bardziej zaawansowana wersja produktu przeznaczona do obsługi m.in. budynków biurowych, przemysłowych, medycznych lub sportowych. Producent chwali się, że wersja korporacyjna bez trudu obsłuży nawet największe obiekty.