Intellikey Labs pomaga w zakupie sprzętu HD

Niezależne laboratorium badawcze Intellikey Labs postanowiło pomóc osobom zainteresowanym zakupem sprzętu pozwalającego na wyświetlanie obrazu w jakości HD. Umieściło w tym celu na swojej stronie odpowiedni przewodnik pt. "High Definition Buying Guid".

Zbliżającemu się okresowi świątecznemu towarzyszy opanowujący większość z nas szał zakupów. Analitycy prognozują, że ogromnym zainteresowaniem będą w tym czasie cieszyły się produkty obsługujące standard HD. Wybór odpowiedniego urządzenia nie jest jednak prosty. Przede wszystkim należy się zdecydować na jeden z walczących ze sobą formatów, czyli Blu-ray lub HD DVD. Ponadto, aby w pełni korzystać z możliwości zakupionego odtwarzacza, trzeba wybrać odpowiedniej klasy telewizor. Tutaj pojawia się nowy problem, a mianowicie trudny wybór pomiędzy urządzeniami zbudowanymi w oparciu o różne technologie (LCD, PDP, DLP).

Z myślą właśnie o osobach planujących takie zakupy niezależne laboratorium Intellikey Labs umieściło na swojej stronie odpowiedni przewodnik pod tytułem "High Definition Buying Guide". Dzięki niemu będą one miały dostęp do szeregu podpowiedzi i wskazówek, które z pewnością pomogą przy zakupie sprzętu HD.

Przewodnik (w języku angielskim) można pobrać pod tym adresem(plik PDF).