Interaktywna prezentacja 'The Guild Wars' na E3 – zagraj w wersję alfa

Podczas tegorocznych targów E3 firmy NCsoft i ArenaNet będą prezentować przeznaczoną do masowych rozgrywek w sieci nową grę RPG 'The Guild Wars'. Nietypowym aspektem prezentacji jest fakt, że w okresie trwania E3 – od 12 do 14 maja br. - każdy gracz będzie mógł za pośrednictwem Internetu wypróbować ten produkt.

Gra powstaje w studio ArenaNet, które założyli współtwórcy m.in. takich hitów jak StarCraft, Warcraft czy Diablo. 'The Guild Wars' to gra RPG, przeznaczona do wieloosobowych rozgrywek w Sieci, a po raz pierwszy zostanie zaprezentowana podczas targów E3. Przygotowywana na E3 grywalna "prezentacja" gry, powstaje na podstawie jej kodu alfa i, co niespotykane w historii targów E3, będzie również dostępna dla szerszego grona publiczności. Chętni z całego świata będą mogli sprawdzić możliwości gry ze swoich domów za pośrednictwem Internetu.

Przygotowywana wersja gry nazywana też 'The Guild Wars E3 experience', oferuje m.in. kilka przeznaczonych dla trybu 'solo' zadań z pełnej wersji gry, możliwość wzięcia udziału w kilku misjach zespołowych, a także w walkach na arenie. Plik z grą zostaie opublikowany już na początku maja.

Minimalne wymagania:

Windows 98/ME/2000 XP

PIII 800 MHz

256 MB RAM

GeForce 2 32MB RAM

250 MB wolnego miejsca na dysku