Interaktywne strumienie z Hypnotizerem

Producent rozwiązań dla strumieniowych przekazów wideo firma Hypnotizer, wydała narzędzie hypnotizer.editor, jeden z elementów oferowanego przez firmę pakietu Interactive Streaming Suite.

Firma Hypnotizer, producent oprogramowania do tworzenia i dystrybucji strumieniowych przekazów wideo wydała wchodzące w skład pakietu Interactive Streaming Suite, narzędzie hypnotizer.editor, które pozwala na 'nakładanie' strumieniowego wideo na interaktywne elementy i obiekty na stronie WWW.

Program oparty jest na konwencjonalnych narzędziach webmasterskich typu WYSIWYG (What You See It's What You Get) i pozwala umieścić w strumieniu wideo klikalne ikony, rozwijalne menu, loga, bannery i teksty. hypnotizer.editor przeznaczony jest dla projektantów stron internetowych i współpracuje z trzema podstawowymi strumieniowymi formatami: RealVideo, QuickTime i Windows Media.

Pozostałymi elementami proponowanego Interactive Streaming Suite jest darmowy plugin hypnotizer.player oraz hypnotizer.server, który współpracuje z serwerem wideo w dostarczaniu elementów interaktywnych. hypnotizer.editor kosztuje 390 USD.

www.hypnotizer.net


Zobacz również