Internauci na Forum!

Dziś rusza internetowe forum dyskusyjne PC World Online. Na łamach Forum użytkownicy będą mogli wymieniać opinie i doświadczenia, prowadzić dyskusje i zasięgać porad innych. Nie boimy się kontrowersyjnych tematów, ale też nie obawiamy się niskiego poziomu wypowiedzi. Na straży merytorycznego poziomu i kultury dyskusji stać będą moderatorzy, wyłonieni spośród najbardziej aktywnych i doświadczonych uczestników Forum.

Aby przeglądać Forum, wystarczy odwiedzić stronęhttp://www.pcworld.pl/forum . Brać udział w dyskusjach mogą jednak tylko zarejestrowani użytkownicy. Procedura rejestracji jest bardzo prosta i wymaga podania jedynie podstawowych danych. Również samo opublikowanie wiadomości na forum jest niezwykle proste i intuicyjne - wystarczy skorzystać z udostępnionego na stronie formularza, wpisać temat oraz treść wiadomości i zatwierdzić. Natychmiast po zatwierdzeniu będą ją mogli przeczytać inni użytkownicy Forum.

Planujemy również wzbogacić Forum o dyskusje panelowe i debaty z zaproszonymi gośćmi specjalnymi - przedstawicielami firm IT działających na polskim rynku. Pytania będą mogli im zadawać wszyscy zarejestrowani użytkownicy Forum, choć zakładamy także możliwość kameralnych i profesjonalnych paneli realizowanych w wąskim, limitowanym gronie wybranych uczestników - specjalistów z danej dziedziny.

Wszystkie wiadomości publikowane na Forum mogą być oczywiście w zaawansowany sposób formatowane: możliwe jest wstawianie cytatów, wykorzystywanie pogrubionej lub pochylonej czcionki, wstawianie adresów internetowych, itp. Użytkownik może również stworzyć własną sygnaturę, która będzie automatycznie dodawana do wszystkich publikowanych przez niego wypowiedzi. Jest to znaczne ułatwienie dla najaktywniejszych użytkowników, często wypowiadających się na łamach Forum.

Więcej informacji:

http://www.pcworld.pl/forum/