Internet Kit dla Europy

Zestaw umożliwiający bezprzewodowy dostęp do sieci za pośrednictwem komputerów marki Palm będzie oferowany również na rynku europejskim.

Na rynku od pewnego czasu dostępny jest specjalny sprzętowo-programowy zestaw (Mobile Internet Kit), umożliwiający posiadaczom komputerów Palm bezprzewodowy dostęp do sieci. Do tej pory był on dostępny jedynie dla użytkowników mieszkających w USA. Obecnie producent wprowadza go również na rynek europejski. Od grudnia Mobile Internet Kit będzie można nabyć również na Starym Kontynencie. Bezprzewodowy zestaw ma współpracować z palmtopami, działającymi pod kontrolą systemu Palm OS w wersji 3,5 i następnych. Dzięki niemu użytkownicy uzyskają dostęp do "zwykłego" Internetu i serwisów WAP. Poprzez program MultiMail firmy ActualSoft możliwe będzie odbieranie poczty z poziomu serwerów POP3 lub IMAP4. Użytkownicy komputerów Palm, mający Mobile Internet Kit, będą także mogli łatwo redagować i wysyłać wiadomości SMS. Oprogramowanie dostępne w zestawie wspiera tzw. Web-Clipping-Technology, odpowiednio formatującą strony internetowe tak, aby można je łatwo odczytywać na wciąż niewielkich ekranach palmtopów.

Internetowy zestaw Palm współpracuje z telefonami komórkowymi, działającymi w sieci GSM. Mobile Internet Kit w USA kosztuje ok. 50 USD.


Monitoring aktywności

Funkcja odtwarzania muzyki

Powiadomienia o połączeniach przychodzących