Internet bez połączenia

Za pomocą programu Offline Explorer Pro w najnowszej wersji 2.5 można wygodnie pobierać całe witryny WWW na dysk komputera, a następnie przeglądać je w trybie offline, nawet na komputerze nie podłączonym do Sieci.

Pobrana strona internetowa nie tylko będzie otwierać się znacznie szybciej. Można ją przenieść na inny komputer, np. z pracy do domu, oszczędzając na kosztach połączenia.

Podstawowe zalety programu to dostępność polskiej wersji językowej interfejsu (View\Languages\Polish) oraz łatwość obsługi. Za pomocą Kretora projektów można szybko rozpocząć pobieranie. Wystarczy jedynie podać kilka parametrów: adres strony WWW, katalog na dysku lokalnym oraz limit poziomów (jak daleko "w dół" po odnośnikach program ma przeszukiwać stronę) i gotowe. Oczywiście program oferuje znacznie większą liczbę opcji, np. filtry, limit jednocześnie pobieranych plików itp.

Offline Explorer Pro 2.5 jest kompatybilny z Windows 95, 98, Me, NT, 2000 oraz XP. 30-dniową wersję shareware programu można pobrać z naszego działu FTP (rejestracja 30 USD).

Plik do pobrania:

http://www.pcworld.pl/ftp/pc/programy/0772.html