Internet w kuchni

CMi Worldwide zaprezentowała iCEBox - zintegrowane kuchenne urządzenie zapewniające obsługę poczty elektronicznej i WWW. iCEBox to także odbiornik TV i odtwarzacz CD w jednej obudowie.

Na międzynarodowych targach gospodarstwa domowego w Chicago premierę miało niecodzienne urządzenie kuchenne o nazwie iCEBox (Information Communication Entertainment Box). iCEBox to odbiornik TV z odtwarzaczem CD, zintegrowane w jednej obudowie, oferujące dostęp do poczty elektronicznej i WWW. Urządzenie trafi do sprzedaży w USA w maju br. Przewidziane są dwie wersje urządzenia: z 9" kolorowym monitorem TV lub z 12" rozkładanym wyświetlaczem LCD. Ich cena ma wynosić odpowiednio: 499 i ok. 2000 USD. Obie wersje będą dostępne w różnych kolorach obudowy, pasujących barwą do najczęściej produkowanych mebli kuchennych.

CMi zapewnia, że iCEBox zasadniczo zmieni zwykle koncentrujące się w kuchni życie rodziny, zarówno usprawniając komunikację, jak i zapewniając rozrywkę. Po dołączeniu , iCEBox może być wykorzystywany przez panią domu pracującą w kuchni do obserwacji np. drzwi wejściowych czy dzieci bawiących się w innym pokoju. "Konsumenci kupujący sprzęt kuchenny do zabudowy na pewno będą zainteresowani iCEBoxem, który zmieni sposób, w jaki pracują i bawią się będąc w domu" - twierdzi prezes CMi Robert Lawson.

Poprzednimi, cieszącymi się dużą popularnością produktami firmy były Juiceman (wyciskacz do soków) i Breadman (maszyna do pieczenia chleba).

Więcej informacji: www.cmiworldwide.com