Internet w telefonie - bez limitów w Play

Play zapowiedział aktualizację swojej oferty dla klientów usług typu post-paid. W jej ramach użytkownicy będą mogli bez żadnych limitów przesyłu danych korzystać z internetu mobilnego. W ramach abonamentu przyznane zostaną pakietu usług w roamingu.

Play zapowiedział nowe taryfy, czyli Nowa Formuła Unlimited oraz Nowa Formuła Smartfon Unlimited, które różnią się wysokością miesięcznego zobowiązania i dodatkowymi bonusami. Nowa oferta Play kładzie nacisk na nielimitowany internet oraz usługi głosowe i transfer danych za granicą.

W najwyższym abonamencie nie została zawarta paczka danych do wykorzystania, ponieważ użytkownicy będą mogli wykorzystać tyle internetu, ile będą potrzebowali. Co istotne, dotyczy to nie tylko łączności LTE z nadajników własnych operatora, ale także roamingu krajowego.

Zobacz również:

  • Który abonament ze smartfonem w Play wybrać? Przedstawiamy najlepsze oferty operatora

Podobnie jednak jak w przypadku abonamentów Play Online, które nie mają limitu, także tutaj operator nakłada jedno istotne ograniczenie. Po wykorzystaniu 10 GB danych w miesiącu dalsze korzystanie z internetu będzie ograniczone do szybkości 1 megabita na sekundę. Dotyczy to umów zawartych na 24 miesiące w cenie 99,99 zł z telefonem oraz 69,99 bez telefonu.

Internet w telefonie - bez limitów w Play

Szczegóły nowej oferty Play

W przypadku tańszych abonamentów pojawiły się paczki danych, ale usługa nielimitowanego internetu jest dostępna za darmo przez pierwszych sześć miesięcy trwania umowy. Potem można ją aktywować w cenie 29,99 zł miesięcznie. W dwóch najwyższych abonamentach Play Formuła Smartfon Unlimited przyznane zostaną dodatkowo bonusowe usługi roamingowe.

Abonaneci nowych taryf Play będą mieli do wykorzystania przez cały czas trwania umowy, w zależności od wysokości zobowiązania i jego długości, od 15 dni do 60 dni bezpłatnych rozmów głosowych i wiadomości SMS lub MMS na terenie państw Unii Europejskiej. Oprócz tego przyznana zostanie im paczka danych do wykorzystania w roamingu od 250 MB do 1 GB.

Więcej informacji na temat nowych pakietów można znaleźć na stronie internetowej operatora.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: