Internet za darmo na dworcu Centralnym

Ta informacja nie jest żartem. Na dworcu Centralnym w Warszawie został uruchomiony bezpłatny dostęp do Internetu. Na razie jest on dostępny tylko z pozycji Hali Głównej, docelowo ma jednak obejmować całą stację...

Informację o darmowym Internecie przekazał rzecznik PKP - Łukasz Kurpiewski. W kolejce czekają już następne dworce, na których zaimplementowany zostanie darmowy dostęp do sieci Wi-Fi. Chodzi o stacje znajdujące się w największych polskich miastach. Póki co z bezprzewodowego Internetu można korzystać za pomocą swojego laptopa, tabletu lub też smartfona w Hali Głównej warszawskiego dworca.

Przypomnijmy, że remont dworca Centralnego trwa już ponad rok. Jego zakończenie planowane jest na początek przyszłego roku. Główne zmiany dotyczą części przeznaczonej dla pasażerów. Wbrew początkowym planom, dworzec nie zostanie gruntownie przebudowany przed przyszłorocznymi Mistrzostwami Europy w piłce nożnej. Wszystkim fanom futbolu na pocieszenie pozostaną czyste (przynajmniej z założenia) hale oraz darmowy Internet ;).

Zobacz również:

  • Przeglądarki internetowe - popularność na świecie [listopad 2021]