Internetowa Lista Płac

Portal Onet.pl i serwis Pracuj.pl przygotowują największe w Polsce badanie poziomu zarobków internautów.

Portal Onet.pl we współpracy z serwisem Pracuj.pl rozpoczęły przygotowania do przeprowadzenia największego w Polsce badania poziomu zarobków internautów. Organizatorzy przewidują, że w badaniu "Internetowa Lista Płac" weźmie udział kilkadziesiąt tysięcy osób.

Odpowiednie pytania umieszczono już na specjalnej witrynie internetowej. Oprócz standardowych pytań (wiek, wykształcenie, zawód itp.) użytkownicy proszeni są o odpowiedź na dwa kluczowe pytania, dotyczące obecnych i oczekiwanych zarobków. Na podstawie ankiety powstanie statystyczny obraz obecnej kondycji finansowej Polaków, a także obraz ich oczekiwań. Z

Zobacz również:

  • Testujemy oprogramowanie do automatyzacji w Bitrix24

uzyskanych informacji za kilka tygodni powstanie największa w Polsce Internetowa Lista Płac.

Badania będą anonimowe. Aby zachęcić do podawania prawdziwych danych, po wypełnieniu ankiety każdy internauta otrzyma poradę, co powinien zrobić, by zarabiać taką kwotę, jaką zadeklarował w badaniu. Jeżeli użytkownicy podadzą prawdziwe dane, to otrzymają porady dostosowane do ich rzeczywistej sytuacji. Uwzględniane będą: poziom wykształcenia ankietowanego, jego wiek, branża, w jakiej pracuje, znajomość języków i programów komputerowych, a także region zamieszkania.

Więcej informacji: praca.onet.pl/listaplac


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: