Intertelecom 2002

Dzisiaj rozpoczynają się XIII Międzynarodowe Targi Łączności Intertelecom 2002. Targi zdominują systemy do budowy sieci bezprzewodowych, rozwiązania VoIP oraz technologie transmisji danych w sieciach energetycznych.

Dzisiaj rozpoczynają się XIII Międzynarodowe Targi Łączności Intertelecom 2002. Oficjalnego otwarcia targów dokonał Minister Krzysztof Heller. Podczas tegorocznej imprezy rozwiązania telekomunikacyjne prezentować będzie ponad 250 wystawców. Zgodnie z rynkowymi trendami Intertelecom 2002 zdominują najprawdopodobniej systemy do budowy sieci bezprzewodowych, rozwiązania VoIP oraz technologie transmisji danych w sieciach energetycznych. Prezentowane będą również bardziej tradycyjne urządzenia telekomunikacyjne, m.in. centrale i telefony ISDN. Na targach można będzie również zapoznać się z najnowszym oprogramowaniem dla operatorów telekomunikacyjnych, w szczególności z systemami billingowymi.

Jak co roku organizatorzy zaplanowali wiele imprez towarzyszących: seminariów, prezentacji i konferencji. Podczas drugiego dnia targów (6 marca) odbędzie się "Ogólnopolska debata o telekomunikacji, jej stanie obecnym i perspektywach rozwoju", zorganizowana przez Infotel i zarząd Międzynarodowych Targów Łódzkich.

Zobacz również:

  • Emily w Paryżu sezon 3 – kiedy premiera na platformie Netflix? Zwiastun, fabuła i obsada serialu

Oficjalne zakończenie targów Intertelecom 2002 nastąpi w piątek, 8 marca.