Inwazja Simsów

Już wkrótce do polskich sklepów trafi, entuzjastycznie przyjęta przez fanów w Stanach Zjednoczonych, gra The Sims Online.

Premiera gry w USA miała miejsce pod koniec ubiegłego roku i w pierwszych trzech tygodniach obecności na rynku sprzedano aż 90 000 egzemplarzy Online. O grze pisaliśmy już wielokrotnie, więc przypomnę tylko, że jest rozgrywaną w czasie rzeczywistym wieloosobową symulacją życia, która pozwala tysiącom graczy na całym świecie wcielić się w wymyślone przez siebie postacie.

Wydanie gry to jedno, wciąż pozostaje jednak otwarte pytanie dotyczące dostępnych serwerów i kosztów uczestnictwa w grze. Czy polscy Internauci będą mieli własny lokalny serwer czy też dołączą do europejskich i amerykańskich przyjaciół. Wraz z zakupem amerykańskiej wersji gry, nabywca uzyskiwał miesięczny abonament umożliwiający włączenie się do rozgrywki bez ponoszenia dodatkowych kosztów (przypomnę tylko, że miesięczny abonament w USA kosztuje 9,99 USD). W ofercie dystrybutorów pojawiły się też specjalne, nieco droższe wersje gry, z trzymiesięcznym abonamentem. Niestety wydawca gry - Cenega Poland - nie podała żadnych informacji na ten temat. Wiemy tylko, że gra trafi do naszych sklepów jeszcze w styczniu w cenie 139,90 zł.