Iobit Uninstaller - usuwamy do spodu

IObit pokazał dziś światu wersję beta czwartej edycji swojego narzędzia do dokładnego usuwania aplikacji z systemu operacyjnego. Duży nacisk położono na obsługę Windows 8.

Iobit Uninstaller to aplikacja pozwalająca na całkowite usunięcie zainstalowanych aplikacji systemu, wraz z ich wpisami w rejestrze, plikami, plikami tymczasowymi i innymi elementami, które mogą pozostać po standardowej deinstalacji. Program umożliwia jednoczesne odinstalowanie kilku rzeczy równocześnie, co przyda się zwłaszcza wtedy, gdy robimy porządki w systemie i widzimy w nim nieużywane aplikacje. Znajdziemy tu dwie metody deinstalacji - Standard oraz Powerful Scan. Ta druga służy właśnie maksymalnie głębokiemu spenetrowaniu systemu w celu znalezienia powiązanych plików.

Iobit Uninstaller - usuwamy do spodu

Iobit Uninstaller w wydaniu beta 4 to wprowadzenie pełnej obsługi aplikacji pod Windows 8, a także dodanie funkcji Szybkiej deinstalacji - w tym trybie wszystkie okienka dialogowe są automatycznie pomijane. Kolejna nowa rzecz to wprowadzenie opcji zarządzania punktami przywracania systemu. Polepszono także wykrywanie i usuwanie szkodliwych wtyczek przeglądarek internetowych oraz usprawniono interfejs użytkownika, aby był łatwiejszy w obsłudze.

Iobit Uninstaller 4 beta można pobrać TUTAJ.