Ipla 3.0 czyli filmy w HD w telewizorach Panasonic

Panasonic wprowadził nową wersję Ipla do swoich telewizorów Viera Connect. W nowej wersji otrzymujemy m.in. dostęp do wideo w rozdzielczości 720p (HD Ready).


Ipla

Ipla

Ipla 3.0 wprowadziło łatwiejszą nawigację. Menu główne aplikacji zostało rozbudowane o osobne kategorie, w których łatwo można znaleźć nowości i najczęściej wybierane materiały przez widzów.

Ipla VIP - HD i bez reklam

Ipla jest darmowa, ale żeby oglądać wideo w rozdzielczości 720p trzeba wykupić konto VIP Pozwala to też na pozbycie się reklam. Co ważne Ipla 3.0 dostępna jest nie tylko w telewizorach z Viera Connect, ale także w starszych modelach z usługą Viera Cast.

Ipla - najpopularniejsza polska aplikacja w telewizorach

Panasonic jako pierwszy producent TV wprowadził Ipla TV do swoich telewizorów - było to niecały rok temu. Potem Ipla wprowadziło LG. Byłem wtedy na specjalnej konferencji z tej okazji. Ostatnio Samsung wprowadził IplaFilm do swoich telewizorów Smart TV. Teraz Panasonic odpowiedział wprowadzając Ipla w HD. Ipla to w tej chwili zdecydowanie najpopularniejsza aplikacja z treściami VOD w polskich telewizorach.

Źródło: Panasonic