Ipla już dostępna w telewizorach LG Smart TV

Ipla to najczęściej wprowadzany na pokład telewizorów polski serwis VoD. Wcześniej zrobiły to m.in. Panasonic, Sony i Samsung. Teraz do tego grona dołącza LG. Telewizja internetowa Ipla jest więc już dostępna na ponad 80 proc. telewizorów w Polsce.

Ipla logo

Ipla już dostępna w telewizorach LG Smart TV

Ipla w telewizorach LG

LG wprowadziło pasywne okulary Cinema 3D do kin, ale nie zapomniało też o użytkownikach telewizorów. Koreański koncern właśnie rozbudował swoje telewizory Smart TV oraz sieciową usługę Netcast o aplikację Ipla. To największa telewizja internetowa w Polsce oferująca treści dostępne na życzenie (materiały głównie ze stajni Polsatu). Ipla już jest dostępna na 80 proc. telewizorów w Polsce, a zapowiedzi są jeszcze lepsze.

- Telewizory z dostępem do usług internetowych wszystkich liczących się marek oferować będą w 2011 roku aplikację Ipla - zapowiada Marcin Pery, prezes firmy Redefine, do której należy marka Ipla.

Zobacz również:

  • To koniec Ipli. Polsat wprowadza nowe serwisy streamingowe
  • Wielka wyprzedaż! Ostatnie sztuki telewizorów w RTV Euro AGD
  • Gry z Xbox Game Pass uruchomisz na każdym telewizorze i to bez konsoli

Ipla 3.0 - nowe funkcje

Na telewizorach LG Smart TV (modele z 2011 roku) wprowadzono Ipla w wersji 3.0. Nowa edycja umożliwia aktywację konta VIP w jakości HD i oglądanie filmów w rozdzielczości HD. Wersja 3.0 zawiera również specjalne zakładki, ułatwiające nawigację - najnowsze materiały, kategorie oraz najpopularniejsze treści wideo.

W jakich telewizorach LG znajdziemy Ipla?

Ipla 3.0 znajdziemy w telewizorach LG z serii Smart TV wykonanych w technologii LCD LED (modele LW650, LW570S, LW5500, LV570S, LV5500, LV375S) oraz w plazmach LG (modele PZ950S, PZ750S, PZ570S).

Ipla czyli polski Netflix?

Ipla wyrasta na główny polski serwis wideo na życzenie dostępny w telewizorach. Redefine dynamicznie wprowadza tę aplikację na nową platformy, a 80 proc. penetracji rynku telewizorów to ogromny sukces. Niedługo podobno Ipla pojawi się też w telewizorach marki Philips. Brakuje tam co prawda jeszcze dobrej oferty filmowej (dominują tam głównie seriale i rozrywka), ale Ipla może się już cieszyć mianem polskiego Netfliksa. Przy braku konkurencji ze strony zagranicznych serwisów, Ipla krok po krok buduje pozycję na rynku telewizorów, która z pewnością zaprocentuje zyskami w przyszłości.