Ipla trafia do telewizorów Toshiba

Posiadacze platformy Smart TV mogą od dziś korzystać z popularnej aplikacji Ipla, dzięki której zyskują dostęp do nieprzeliczonej liczby godzin filmów, seriali, audycji i wydarzeń sportowych.

Ipla dostępna jest za pośrednictwem platformy Toshiba SMART TV i można z niej skorzystać na następujących modelach telewizorów: serie L43, L63, L73, L93, L34, L54, L64, L74 i L94. Jak powiedział Piotr Golonka (Koordynator ds. Marketingu TOSHIBA Television Central Europe Sp. z o.o.):

"Dodanie aplikacji IPLA jest kolejnym krokiem w rozwoju platformy Toshiba SMART TV. Użytkownicy naszych telewizorów mogą liczyć na to, że oferta związana z dostępem do bezpłatnych internetowych treści z zakresu video, audio i news będzie z biegiem czasu stale się poszerzać, zapewniając naszym klientom szeroką gamę interaktywnej rozrywki. Cieszymy się ze współpracy z serwisem ipla.tv i planujemy w najbliższym czasie poszerzanie oferty z zakresu SMART TV o kolejne aplikacje."

Ipla trafia do telewizorów Toshiba

Ipla w TV

Warto przypomnieć, że na Iplę zdecydowali się już producenci jak Panasonic, LG, Samsung, Philips, Sony, jest ona dostępna także dla użytkowników PlayStation 3 oraz sieci kablowej Toya.