Izi.pl ma dwa zaproszenia na webinarium "Megapanel bez tajemnic"

Izi.pl to porównywarka usług, która ułatwia podjęcie wyboru między różnymi dostawcami energii elektrycznej, bankami, operatorami komórkowymi, dostawcami internetu, telewizji cyfrowej, a także firmami ubezpieczeniowymi. Teraz to jednak serwis pyta użytkowników o opinię na swój temat. Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone.

Megapanel bez tajemnic

Nagrodą w konkursie Izi.pl są dwa darmowe zaproszenia na webinarium Megapanel bez tajemnic organizowane przez Internet Standard oraz firmę Gemius. Celem szkolenia jest zdobycie wiedzy pozwalającej na pełne wykorzystanie wyników badań Megapanel PBI/Gemius. Cena tego szkolenia to 199 PLN.

Aby wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się na stronie Izi.pl i na forum tej strony napisać, jaka jest nasza opinia na jej temat. Twórcy serwisu chcą wiedzieć, co nam się w nim podoba, a co należałby zmienić. Autorzy dwóch najbardziej konstruktywnych opinii otrzymają wspomniane już zaproszenia na webinarium.

Zobacz również:

  • Wyjątkowy Xbox z motywem The Mandalorian do zgarnięcia za darmo! Jak to zrobić?

Więcej na temat szkolenia Megapanel bez tajemnic dowiecie się na specjalnej stronie tego wydarzenia oraz w artykule, który pojawił się w serwisie PC World. Webinarum poprowadzą specjaliści z firmy Gemius, która jest współorganizatorem tego szkolenia.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: