Izi.pl organizuje konkurs - nagrodą jest webinarium "Megapanel bez tajemnic"

Porównywarka usług Izi.pl chce dowiedzieć się co sądzicie o jej usługach. Najbardziej konstruktywne opinie zostaną nagrodzone darmowym udziałem w webinarium "Megapanel bez tajemnic", które jest współorganizowane przez Internet Standard oraz firmę Gemius.

Megapanel bez tajemnic

Izi.pl jest internetową porównywarką ofert dostawców energii elektrycznej, banków, operatorów komórkowych dostawców Internetu, telewizji cyfrowej, a także firm ubezpieczeniowych. Teraz to serwis ten chce rady użytkowników i prosi ich o opinie na swój temat. Można tego dokonać na forum Izi.pl po wcześniejszej rejestracji.

Porównywarka usług chce wiedzieć, co użytkownicy o niej sądzą, jakie elementy należy zmienić, które się im podobają, a które wręcz przeciwnie. Autorzy dwóch najbardziej konstruktywnych opinii zostaną nagrodzeni możliwościom darmowego udziału w webinarium organizowanym przez serwis Internet Standard oraz firmę Gemius. Temat szkolenia to Megapanel bez tajemnic. Wartość nagrody (cena szkolenia) to 199 PLN.

Zobacz również:

  • Wyjątkowy Xbox z motywem The Mandalorian do zgarnięcia za darmo! Jak to zrobić?

Webinarium, o którym mowa pozwala zdobyć wiedzę niezbędną do pełnego wykorzystania wyników badania Megapanel PBI/Gemius. Więcej na temat samego szkolenia dowiecie się z naszego artykułu oraz ze specjalnej strony webinarium Megapanel bez tajemnic.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: