JaBack - kopie zapasowe danych z poziomu Javy

JaBack to napisany w Javie program do okresowego tworzenia kopii zapasowych plików. Aplikacja nie wyróżnia się tyle ilością i unikalnością funkcji, co prostotą obsługi i tym, że tworzone przez nią archiwa używają formatu ZIP, co pozwala na ich pełną przenośność między platformami i aplikacjami.

Narzędzie być może nie jest najlepszym rozwiązaniem dla firm, które wymagają od aplikacji, aby ta działając w tle kopiowała wszystkie dane, takie jak domumenty, prezentacje, pliki systemu operacyjnego, sterowniki... Aby uzyskać taki efekt musięlibyśmy się sporo przy niej nasiedzieć, a i tak efekt nie byłby doskonały.

Program zadowoli za to każdego, kto nie raz spotkał się z problemem utraconych danych i później żałował, że nie wykonywał na bieżąco kopii zapasowych swoich plików. Kopiowane dane nadal będą korzystały z harmonogramu zadań, aby nie ominąć ani jednego pliku przy tworzeniu archiwów, a my będziemy je mogli przywracać z poziomu dowolnego narzędzia, obsługującego archiwa w formacie ZIP.

Aplikacja w żadnym stopniu nie przypomina typowego okienkowego narzędzia do backupu. Jest nie tylko inaczej zbudowana, ale nawet samo dodawanie zadań nie działa tu w oparciu o kreatory, czy skrypty. Mimo tego nie potrzeba nam będzie marnotrawić sporo czasu na nauczenie się obsługi programu. Jest ona dość intuicyjna, czego dowodem niech będzie zamieszczony przez nas film.

Pobierz JaBack 8.10

Producent/dystrybutor: Hitek Software

Data dodania: 2008-11-04

Rozmiar pliku: 22,68 MB

Nazwa pliku: LTRM2_WWEFG_win.exe

Licencja / cena: Freeware

Platforma systemowa: Windows 98/ME/NT/2000/XP


Zobacz również