Jabłka w Carrefourze

Przenośne odtwarzacze multimedialne iPod oraz akcesoria do tych urządzeń można kupić już w sieci supermarketów Carrefour oraz salonach Play.

O porozumieniu poinformowali przedstawiciele firmy iSource, wyłącznego dystrybutora produktów koncernu Apple w Polsce. "Popularność Apple w Polsce rośnie z roku na rok - odnotowujemy ponad 50% wzrost sprzedaży, dlatego poszerzanie sieci sprzedaży jest koniecznością. Chcemy, by docelowo sprzęt Apple był dostępny w większości popularnych lokalizacji" - czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym dystrybutora.

Oprócz samych odtwarzaczy dostępnych od września w kilkudziesięciu supermarketach Carrfeour na terenie całego kraju można zaopatrzyć się w akcesoria wyprodukowane zarówno przez Apple, jak i innych producentów (w tym: Belkin, Gear4 i MacAlly). Dodatkowo w dwóch supermarketach w Warszawie (w Arkadii i w CH Wileńska) przygotowano ekspozycje mające na celu przybliżenie klientom oferty Apple w segmencie przenośnych odtwarzaczy. Jak tłumaczą przedstawiciele iSource, wyboru tego dokonano w oparciu o analizę lokalizacji sklepów oraz profilu odwiedzających je klientów.

Co ciekawe, pracownicy Carrefour zajmujący się sprzedażą iPodów mają zostać specjalnie przeszkoleni - ma to znacząco poprawić jakość obsługi oraz sprawić, że klienci oprócz samych zakupów będą mogli liczyć na pomoc i dodatkowe informacje na temat rozwiązań firmy z logo jabłka.


Zobacz również