Jabra Elite 45h - wygodne słuchawki nauszne z szybkim ładowaniem

Najnowsze słuchawki Jabry pojawią się w sprzedaży jeszcze w tym miesiącu. Na pokładzie pojemna bateria oraz system szybkiego ładowania.

Słuchawki Jabra Elite 45h nie są do końca nową konstrukcją. Zobaczyliśmy je po raz pierwszy na tegorocznych targach CES. Zestaw wyróżnia się rewelacja żywotnością baterii, która wynosi do 50 godzin pracy. Czas ten poprawiono o ponad 10 godzin względem pierwszych egzemplarzy zaprezentowanych na CES. Dodatkowo producent wyposażył słuchawki nauszne w system szybkiego ładowania, który w 15 minut pozwala wydłużyć czas pracy o kolejne 10 godzin.

Jabra Elite 45h

Jabra Elite 45h

Pomimo obecności wysokowydajnej baterii i systemu szybkiego ładowania słuchawki Jabra Elite 45h są przystępne cenowo. Cena detaliczna na rynek europejski została ustalona na mniej, niż 100 euro (w Polsce 429 zł). Elite 45h posiadają funkcje MySound, która za pośrednictwem aplikacji Sound+ pozwala dostosować barwę dźwięku do własnych potrzeb.

Niebieskie słuchawki Jabra Elite 45h

Niebieskie słuchawki Jabra Elite 45h

Jabra Elite 45h charakteryzują się również lekkim i wytrzymała pałąkiem z możliwością złożenia słuchawek na płasko. Waga zestawu nie przekracza 160 gram. W środku obudowy umieszczono moduł Bluetooth 5.0 praz podwójny mikrofon zapewniający wysoką jakość podczas rozmów. Słuchawki posiadają przycisk, który pozwala na szybkie wywołanie asystenta głosowego - Amazon Alexa, Siri lub Asystenta Google.

Słuchawki Jabra Elite 45h pojawią się w wybranych sklepach w cenie detalicznej wynoszącej 429,99 zł. Do wyboru będą cztery wersje kolorystyczne - - Titanium Black, Gold Beige, Navy i Copper Black (na wyłączność dla Amazon).

Zapoznaj się z naszym testem Jabra Evolve 65