Jabra na targach CES 2019

Na tegorocznych targach Consumer Electronics Show (CES) w Las Vegas Jabra (marka należąca do GN Audio) zaprezentowała rozszerzenie linii słuchawek Elite oraz Move Style Edition, czyli nową odsłonę zestawu słuchawkowego Jabra Move.


Elite 85h z technologią AI do inteligentnego adaptacyjnego audio

Funkcja SmartSound w Elite 85h została opracowana w oparciu o technologię pejzażu audEERING. Dzięki niej dźwięk w słuchawkach powinien automatycznie dostosować się do otoczenia. Na uwagę zasługuje bateria, która przy aktywowanym ANC powinna umożliwić aż 32 godziny pracy słuchawek. SmartSound oraz całkowicie bezdotykowa obsługa Voice Assistant umożliwiają szybszy i łatwiejszy dostęp do asystenta głosowego w podróży.

Jabra na targach CES 2019

Elite 85h

Move Style Edition

Słuchawki Move Style Edition zapewniają mają baterię umożliwiającą pracę przez 14 godzin. Dostępny są w trzech nowych kolorach: Titanium Black, Gold Beige i Navy. Jabra zaprezentuje także nowy model z rodziny Elite Active dla osób uprawiających sport, czyli Elite Active 45e. Te wodoodporne słuchawki zostały wyposażone w ulepszoną konstrukcję zaczepu na ucho, która nie tylko gwarantuje bezpieczne dopasowanie, ale także zapewnia długotrwały komfort noszenia. Bateria umożliwia działanie przez dziewięć godzin. Premiera urządzenia przewidziana jest na pierwszy kwartał 2019 roku, niestety - cena nie została podana.

Jabra na targach CES 2019

JabraMove

Zestawy słuchawkowe dostępne będą w sprzedaży w drugim kwartale 2019 w sugerowanych cenach detalicznych:

  • JabraElite 85h - 1299 pln
  • JabraMove Style - 429 pln.