JackRabbit - premiera już wkrótce

Koncern Philips poinformował, że zapowiadany już od kilku miesięcy nowy model przenośnej nagrywarki JackRabbit (oznaczony numerem 4) trafi do sklepów pod koniec bieżącego lub na początku przyszłego roku. To pierwszy napęd z serii JackRabbit, nagrywający również nośniki DVD.

Nowy JackRabbit zapisuje krążki: DVD+R (z prędkością 4x), DVD+RW (2x), CD-R (16x) oraz CD-RW (10x). Nagrywarka komunikuje się z komputerem za pośrednictwem interfejsu USB 2.0 (uzyskanie powyższych prędkości zapisu możliwe jest jeśli komputer obsługuję tę wersję USB).

JackRabbit 4

JackRabbit 4

Głównym atutem JackRabbit 4 (podobnie, jak poprzednich modeli z tej serii), jest fakt, że napęd może służyć nie tylko jako nagrywarka płyt - dzięki wyposażeniu go w odpowiednie złącza audio i wideo, możliwe jest wykorzystanie urządzenia jako odtwarzacza DVD (po podłączeniu go np. do telewizora lub projektora). Sterowanie odtwarzaczem ułatwia dołączony pilot. Cenę JackRabbbit 4 ustalono na 299 euro.

Wiadomo już, że w wśród programów, które dystrybuowane będą wraz z urządzeniem, znajdzie się m.in. aplikacja Ahead Nero Suite 6.

Więcej informacji:

http://www.philips.com